Hostašovice - Čeladná 6:0

26.05.2014 12:30

V sobotu 24. května 2014 sehráli naši kluci důležité utkání s Čeladnou a nezbývá než jenom chválit, chválít znovu chválit. Ani nevím čím vůbec začít, jestli bojovností, nasazením, nadšením, obětavostí nebo výbornými diváky. Vyzvedávat výkon některych jednotlivců mě připadá zbytečné, protože všichni do jednoho byli prostě skvělí. Pojďme teď po stopách zápasu. Začátek nám vyšel nad očekávání dobře.V prvních pěti minutách jsme zaskočili soupeře dvěma krásnými brankami a od tohoto okamžiku se začal odvíjet ráz celého zápasu. Hosté začali být nervózní, protože se přes dobře hrající obranu a jistého brankáře nemohli prosadit. Začali být hrubí, faulovali a diskutovali s rozhodčím. Po jednom z faulů jsme kopali penaltu, kterou se bohužel nepodařilo proměnit, což jak se nakonec ukázalo, nevadilo. Poločas tedy skončil skóre 2:0. Ve druhém poločase se opět vydařil nástup a rychlým gólem na 3:0 se definitivně podařilo rozvrátit morálku hostujících hráčů. Ti vytáhli ze svého "umění" další tvrdé zákroky a nesportovní chování, ale i přes to naši dál hrozili brejky a standartními situacemi. Do konce zápasu jsme přidali ještě další tři branky a zápas skončil nakonec 6:0. Naše góly vstřelili: 2x Honza Horák, 1x Vojta Rýdl, 1x Jenda Jiříček, 1x Viktor Graňák a 1x Peťa Knápek. Na závěr chci poděkovat všem klukům za výkon v zápase a taky našim divákům, kteří vytvořili výbornou atmosféru. Další zápas hrajeme v neděli 1. června 2014 v 10:00 hod. v Lichnově, čímž věechny srdečně zveme.