Hostašovice - Hodslavice 3:2

04.05.2014 13:31

V sobotu 3. května sehráli naši mladší žáci druhé mistrovské utkání v jarní části sezony s Hodslavicemi. Za chladného počasí a byl k vidění napínavý zápas, který skončil výhrou Hostašovic 3:2. Naše branky vstřelili: Jenda Jiříček 2, Peťa Knápek 1. Stejně jako v Tiché jsme mohli sledovat dva poločasy, které se od sebe lišily skoro jako den a noc, jenže tentokrát obráceně. Naši kluci začali dobře a po řadě šáncí vyhráli poločas 2:0. Druhý poločas ale začal katastrofálně. Po dvou hrubých chybách brankáře bylo srovnáno. V tuto chvíli nás mohly mrzet nevyužité šance z prvního poločasu, ale naštěstí po jedné z mála povedených akcí se podařilo zvrátit vítězství na naši stranu. Nutno ještě pochválit mužstvo Hodslavic za bojovnost a podaný výkon hlavně ve druhé půli zápasu. Doufám, že v příštím zápase se naše hra zlepší a předvedeme výkon, za který se nebudeme stydět, na čemž určitě příští týden na trénincích zapracujeme. Tímto bychom chtěli všechny pozvat na další zápas v neděli 11. května ve Veřovicích. Hraje se od 14:30 hod.