Hukvaldy - Hostašovice 1:7

21.05.2014 06:40

V úterý 22. května 2014 jsme hráli odložený zápas 14. kola na hřišti Hukvald. Konečně nám přálo i počasí a taky to bylo vidět na výkonu na hřišti. Začátek zápasu nám tentokrát vyšel a po výborně rozehraném rohovém kopu Honzou Horákem otevřel skóre Peťa Knápek. Za další dvě minuty přidal druhou branku Vojta Rýdl. Za slušné divácké účasti se hrál dobrý fotbal se zajímavýmí momenty na obou stranách. Naši měli více ze hry, ale soupeři se nedala upřít snaha a nasazení. Po třetí brance (opět z rohu) v 15. minutě jsme asi za 3. minuty inkasovali celkem lacinou branku po hrubé chybě v obraně, ale i to k fotbalu patří. Do konce poločasu však Honza Horák přidal ještě jeden gól a tak poločas skončil 4:1 pro nás. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil a po dalších třech brankách a neproměněné penaltě domácích skončil zápas výsledkem 7:1 pro Hostašovice. Naše branky vstřelili: 2x Vojta Rýdl, 2x Jenda Jiříček, 2x Peťa Knápek, 1x Honza Horák.

Ještě bych chtěl všechny naše příznivce pozvat na sobotní zápas s Čeladnou. Hrajeme doma a zápas začíná ve 14:30 hod.