Lichnov - Hostašovice 0:12

01.06.2014 12:48

Je tu neděle a další zápas našich fotbalových nadějí, tentokrát na hřišti Lichnova. Krásné hřiště, počasí taky fajn a fotbal, na který se dalo dívat. Samozřejmě nebylo všechno dokonalé, ale tak už to chodí. Zápas začal našim náporem a v 6.minutě jsme dali první gól a za další dvě minuty druhý. Potom kluci sice hráli dobře, ale zahazovali šance nebo zbytečně přehrávali kombinace. Na konci poločasu se podařilo vstřelit další dvě branky a tak se šlo do kabin za stavu 4:0 v náš prospěch. Druhý poločas byl sice herně trochu vyrovnanější, ale zlepšilo se naše využívání šanci. Domácí se snažili alespoň o čestný gól, bohužel pro ně byl Lukáš proti. Skóre se nakonec zastavilo (mimochodem na krásné světelné tabuli, kterou obdivovali všichni kdo se s námi byli podívat) na konečných 12:0 pro nás. Branky vstřelili: 3x Jenda Jiříček, 3x Peťa Knápek, 2x Honza Horák, 2x Marťa Jiříček a 2x Viktor Graňák. Ještě chci upozornit, že fotky s tohoto zápasu najdete ve fotogalerii.

Poslední zápas sezony 2013/2014 hrajeme v sobotu 7. června 2014 od 14:30 hod. doma s Lubinou. Srdečně zveme všechny naše příznivce.