Veřovice - Hostašovice 1:5

12.05.2014 09:37

V neděli 11.5. sehráli naši kluci další mistrovské utkání ve Veřovicích. Nevím jestli nemáme štěstí, ale třetí zápas sezony a zase uplakané počasí. Snad příště bude konečně hezky. Ale vraťme se k průběhu zápasu. Již se stalo pomalu tradicí, že dostaneme gól jako první. Tentokrát to však bylo našim neproměňováním šancí a chybělo i pověstné štěstíčko ( břevno - Vojta Rýdl, tyčka - Marťa Jiříček). Do konce prvního poločasu jsme vyrovnali díky Honzovi Horákovi a tak se šlo do kabin za nerozhodného savu 1:1. Druhý poločas začal stejně jako první, jen s tím rozdílem, že se podařilo ubránit domácí útočníky a konečně i střílet góly. Naši se nemohli přes houževnatého soupeře asi deset minut prosadit, ale po hezké kombinaci vstřelil branku Peťa Knápek a o chvíli přidal ještě jednu po chybě domácí obrany. Domácí hráči se sice snažili, ale naše obrana pracovala spolehlivě a po brankách Honzy Horáka a Jendy Jiříčka jsme nakonec vyhráli 5:1.

Na závěr bych chtěl všechny naše příznivce pozvat na další zápas, který sehrajeme ve středu 14.5.2014 na hřiši Hukvald. Odjezd z Hostašovic je ve 14:45 hod. Zápas začíná v 16:00 hod.