První prohra - PROČ?

14.05.2014 22:05

Snad proto, že hostašovští neměli štěstí? Snad proto, že rozhodčí byl moc benevolentní? Snad proto, že tichovjani byli lepší? NE! Jedna věta hráče z bitevního pole, Šuryho: "I kdybychom stříleli až do osmi do večera, tak tu bránu stejně netrefíme." Je pravdou, že tam bylo dost šancí i tutovek, které naši neproměnili.

Zápas se hrál 10. května 2014 venku v Tiché, a po první půli hosté (žlutomodré Hostašky) odcházeli do šatny s výsledkem 0:2. To se jim nepodařilo zvrátit ani během následujících,velmi vypjatých 45 minutách. Skóre stále stejné 0:2.

Ani pro fanoušky to nebyl moc hezký "mač". Tichavští fanoušci vůbec nefandí, jen "hrubě" (a to mírně řečeno) uráží hosty. A ti si to samozřemě nenechali líbit. A to ani nemluvím o hráčích. Ti si taky zažili své. Byli okopávání ze všech stran i bez balónu, slovní urážky už snad nešlo ani registrovat. Ale o tom se nemusí psát, to se všeobecně o tichavském mančaftu ví. Vždyť i jejich malí žáci se v Hostašovicích nepředvedli v moc dobrém světle, co se chování týče. Ale nejde házet všechny do jednoho pytle a je třeba říct, že tam byli i slušní hráči.

Nejde se ale vymlouvat na špatnou atmosféru na hřišti i mimo něj.Naši hráči první polovinu soupeři prostě odevzdali a vůbec nepředvedli výkon hodný prvních příček tabulky.Prostě všechno špatně ...